Up next


Rama i uron Thaçit Ditën e Flamurit

6 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 28 Nov 2020 / In Lajme

⁣Në një prononcim të shkurtër për mediat pas ceremonisë Rama pati një urim të veçantë për Hashim Thaçin dhe ish-luftëtarët e tjerë të UÇK.

"Njëkohësisht në këtë ditë është edhe dita e lindjes të komandantit legjendar të luftës çlirimtare të Kosovës. Dua të uroj festën e flamurit dhe pavarësisë Hashim Thaçit dhe luftëtarëve të tjerë të UÇK-së

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next