Up next

Rama i tregon UEFA-s se “Arena” është gati

7 Shikime· 06 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

UEFA nuk e ka konfirmuar ende zyrtarisht stadiumin e ri të Kombëtares shqiptare si vendi ku do të zhvillohet sfida me Francën, por si për t’i dërguar një sinjal qeverisë europiane të futbollit se “Arena Kombëtare” është gati, Kryeministri Edi Rama postoi në rrjetet sociale një video të shkurtër.

Në videon prej 11 sekondash, Rama tregon shkallët dhe tapetin e blertë të stadiumit, që është ende në pritje të zhvillimit të testit zyrtar para se të hapet për një ndeshje të Kombëtares.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next