Gazeta Si
Gazeta Si 06 Nov 2019
0

Up next

Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
28 Mar 2020
Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
Gazeta Si · 1 Shikime

Rama i tregon UEFA-s se “Arena” është gati

4 Shikime
In Lajme

UEFA nuk e ka konfirmuar ende zyrtarisht stadiumin e ri të Kombëtares shqiptare si vendi ku do të zhvillohet sfida me Francën, por si për t’i dërguar një sinjal qeverisë europiane të futbollit se “Arena Kombëtare” është gati, Kryeministri Edi Rama postoi në rrjetet sociale një video të shkurtër.

Në videon prej 11 sekondash, Rama tregon shkallët dhe tapetin e blertë të stadiumit, që është ende në pritje të zhvillimit të testit zyrtar para se të hapet për një ndeshje të Kombëtares.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
28 Mar 2020
Rama përcjell 30 mjekë e infermierë drejt Italisë: Shqiptarët s’e braktisin mikun në vështirësi
Gazeta Si · 1 Shikime