Up next

⁣Rama dhe Abazoviç, vizitë në Ukrainë, 12 orë udhëtim me tren nga Polonia

23 Shikime· 15 Jun 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

Kryeministri Edi Rama së bashku me homologun e Malit të Zi, Dritan Abazoviç kanë mbërritur në kryeqytetin e Ukrainës në Kiev.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, ata pritet të takohen me presidentin Volodimir Zelenskij në një vizitë që do të zgjasë disa orë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next