Up next

Rama: Berisha po kërkon një 2 prill të dytë sot në Shkodër

67 Shikime· 20 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Rama u ndal tek vendimi i Bashkisë së Shkodrës për t’i ndaluar takimin elektoral në pedonalen e këtij qyteti në orët e pasdites. Rama foli për një plan të opozitës, që kërkon përshkallëzimin e tensioneve. Ai tha se Partia Demokratike është në kërkim të “dëshmorëve për kauzën e saj” dhe u rikthye protestave të 2 prillit 1991 në Shkodër, ku mbetën të vrarë katër martirët e demokracisë, mes të cilëve edhe Arben Broci.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next