Up next


Rama: 30 qershori, betejë për të lënë pas fantazmat e së shkuarës

147 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 18 May 2019 / In Lajme

Kryeministri u zotua për një fushatë intensive ku objektiv nuk do të jetë vetëm fitorja. “Sepse puna e solli që këtë herë, përveçse një betejë zgjedhore për mandatin e ri të qeverisjes vendore, kjo të jetë një betejë për të fituar zemrat dhe mendjet e shqiptarëve në luftë me fantazmën e së shkuarës”, vijoi ai.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next