Gazeta Si
Gazeta Si 18 May 2019
0

Up next

PD: Rama po kap edhe zërin e biznesit
29 Jul 2019
PD: Rama po kap edhe zërin e biznesit
Gazeta Si · 11 Shikime

Rama: 30 qershori, betejë për të lënë pas fantazmat e së shkuarës

 54 Shikime
In Lajme

Kryeministri u zotua për një fushatë intensive ku objektiv nuk do të jetë vetëm fitorja. “Sepse puna e solli që këtë herë, përveçse një betejë zgjedhore për mandatin e ri të qeverisjes vendore, kjo të jetë një betejë për të fituar zemrat dhe mendjet e shqiptarëve në luftë me fantazmën e së shkuarës”, vijoi ai.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

PD: Rama po kap edhe zërin e biznesit
29 Jul 2019
PD: Rama po kap edhe zërin e biznesit
Gazeta Si · 11 Shikime