Up next

Qytetari në Krujë ankohet: Ujin e pijshëm po e blejmë. Do zëmë morra dhe pleshta!

12 Shikime· 27 Oct 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Qytetari në Krujë ankohet: Ujin e pijshëm po e blejmë. Do zëmë morra dhe pleshta!

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next