Up next

"MaskaRa"...

42 Shikime· 08 Jan 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Risia e podcast sjellë nga Gazeta “Si” përmes dy sezoneve të audiodramës “Babai Im” dhe të historisë personale “MaskaRa” po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen, jo vetëm të publikut, por edhe të mediave tradicionale si televizioni.

Të plotë historinë personale “MaskaRa” mund të ndiqni në faqen e Gazetës “Si” në sektorin e podcast-eve.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next