Up next

"Kontigjenti" në Shkodër, i riu braktis mjetin me kanabis dhe pistoletë

16 Shikime· 10 Jan 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣"Kontigjenti" në Shkodër, i riu braktis mjetin me kanabis dhe pistoletë

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next