Up next

Qëndro me "Si" - Rezultatet e zgjedhjeve në kohë reale

16 Shikime· 24 Apr 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Me "Si" hap pas hapi rezultati i zgjedhjeve dhe analiza e tyre n⁣ë rang komb⁣ëtar dhe qark pas qarku

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next