Up next

Puna për Teatrin e ri Kombëtar, policia rrethon perimetrin për të shmangur përplasjet

10 Shikime· 21 Dec 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Sot nisin punimet për ndërtimin e teatrit të ri. Vendimi ka sjellë reagim nga Aleanca për mbrojtjen e Teatrit, të cilët kundërshtuan shembjen dhe procedurat për ndërtimin e godinës së re.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next