Up next

Protestuesit mblidhen në ditën e pestë para Kryeministrisë

23 Shikime· 13 Mar 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣5 ditë protestë – Qytetarët mblidhen sërish para Kryeministrisë

Qindra qytetarë u mblodhën sërish në Sheshin Skënderbej për të marshuar në ditën e pestë të protestës para Kryeministrisë.

Protestuesit kërkuan sërish që politika t’i qëndrojë larg protestës së tyre.

Paralelisht me protestën, Kryeministri Edi Rama po zhvillon një bashkëbisedim me bizneset për t’u shpjeguar, sipas tij, paketën e rezistencës sociale dhe efektet krizës ndërkombëtare ekonomike.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next