Up next

⁣Protestuesit hedhin flakadanë dhe tymues

21 Shikime· 11 Feb 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Protestuesit hedhin flakadanë dhe tymues në shkallët e Kryeministrisë pak minuta pas mbylljes së
protestës së opozitës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next