Up next

⁣Protestuesit hedhin flakadanë dhe tymues

29 Shikime· 02/11/23
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

⁣Protestuesit hedhin flakadanë dhe tymues në shkallët e Kryeministrisë pak minuta pas mbylljes së
protestës së opozitës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next