Gazeta Si
Gazeta Si 18 May 2020
0

Up next

Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
17 May 2020
Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
Gazeta Si · 2 Shikime

protesta-me-dron.mp4

3 Shikime
In Lajme

Është mbajtur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit dhe e mbështetur nga opozita.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
17 May 2020
Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
Gazeta Si · 2 Shikime