Gazeta Si
Gazeta Si 06 Jul 2019
0

Up next

Protesta e opozitës, pamje me dron
21 Jun 2019
Protesta e opozitës, pamje me dron
Gazeta Si · 21 Shikime

protesta ecoalbania.mp4

 14 Shikime

Organizata Eco Albania dhe ambinetalistë të tjerë janë bashkuar pranë kryeministrisë për të protestuar kundër shkatërrimit të natyrës, të cilën sipas tyre po e sjellin mbi të gjitha ndërtimet e HECE-ve në zonat e mbrojtura

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Protesta e opozitës, pamje me dron
21 Jun 2019
Protesta e opozitës, pamje me dron
Gazeta Si · 21 Shikime