Up next

Princ Harry dhe Megan Markle prezantojnë për herë të parë foshnjën mbretërore

77 Shikime· 08 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Princi Harry dhe dukesha Merghan Markle u shfaqën për herë të parë në publik me djalin e tyre, gjatë ditës së sotme. Dukej qartë se çifti ishte shumë i lumtur, pasi shiheshin herë pas herë në sy teksa flisnin.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next