Gazeta Si
Gazeta Si 08 May 2019
0

Up next

Brenda restorantit të parë nënujor
05 Sep 2019
Brenda restorantit të parë nënujor
Gazeta Si · 12 Shikime

Princ Harry dhe Megan Markle prezantojnë për herë të parë foshnjën mbretërore

 47 Shikime

Princi Harry dhe dukesha Merghan Markle u shfaqën për herë të parë në publik me djalin e tyre, gjatë ditës së sotme. Dukej qartë se çifti ishte shumë i lumtur, pasi shiheshin herë pas herë në sy teksa flisnin.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Brenda restorantit të parë nënujor
05 Sep 2019
Brenda restorantit të parë nënujor
Gazeta Si · 12 Shikime