Up next

Prezantimi i Projektit të Teatrit të ri Kombëtar në Këshillin Bashkiak

24 Shikime· 19 May 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Gjatë prezantimit të projektit përmes një videoje në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, vetë Erion Veliaj shkruan tekstualisht: “Një prezantim i detajuar për Këshillin Bashkiak lidhur me projektin e Teatrit të Ri Kombëtar, si dhe njoftimin e dy projektvendimeve të rëndësishme për biznesin e bareve dhe hotelerisë në Tiranë”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next