Gazeta Si
Gazeta Si 19 May 2020
0

Up next

Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018
19 May 2020
Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018
Gazeta Si · 30 Shikime

Prezantimi i Projektit të Teatrit të ri Kombëtar në Këshillin Bashkiak

7 Shikime
In Lajme

Gjatë prezantimit të projektit përmes një videoje në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, vetë Erion Veliaj shkruan tekstualisht: “Një prezantim i detajuar për Këshillin Bashkiak lidhur me projektin e Teatrit të Ri Kombëtar, si dhe njoftimin e dy projektvendimeve të rëndësishme për biznesin e bareve dhe hotelerisë në Tiranë”.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018
19 May 2020
Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018
Gazeta Si · 30 Shikime