Gazeta Si
Gazeta Si 11 Dec 2019
0

Up next

Reforma zgjedhore, çfarë tha Meta pas takimit me Yuri Kim…
05 Jun 2020
Reforma zgjedhore, çfarë tha Meta pas takimit me Yuri Kim…
Gazeta Si · 1 Shikime

Presidenti Meta publikon videon kundër Ardian Dvoranit

3 Shikime
In Lajme

Presidenti Ilir Meta pasi u paraqit në Prokurorinë e Tiranës ku dha shpjegime në lidhje me padinë e ngritur ndaj kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, ka publikuar një video shpjeguese.
Sipas Presidentit, në video shpjegohet se si Ardian Dvorani, kreu i KED, është përdorur në pengimin e ngritjes së Gjykatës Kushtetuese.
“Të nderuar qytetarë,
Ju ftoj të ndiqni me vëmendje dhe durim, spotin e parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese”, shkruan presidenti Meta në “Facebook”.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Reforma zgjedhore, çfarë tha Meta pas takimit me Yuri Kim…
05 Jun 2020
Reforma zgjedhore, çfarë tha Meta pas takimit me Yuri Kim…
Gazeta Si · 1 Shikime