Gazeta Si
Gazeta Si 16 May 2020
0

Up next

Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
25 Jul 2020
Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
Gazeta Si · 4 Shikime

policia rreh.mp4

4 Shikime
In Lajme

Një adoleshent është qëlluar me shpulla dhe grushte nga disa efektivë të policisë së Tiranës ditën e djeshme. Videoja me pamjet e dhunës është regjistruar nga një qytetar, ndërsa sot një nga policët, pjesë e patrullës së komisariatit nr.2 është pezulluar dhe për tre të tjerë kanë nisur hetimet nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
25 Jul 2020
Me shpejtësi 166 km/orë, Policia arreston një 32 vjeçar, iu heq patentën 15 të tjerëve
Gazeta Si · 4 Shikime