Up next


Policia kontrolle të forta në rrugët e Tiranës

5 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 12 Mar 2020 / In Lajme

Policia e Shtetit dhe Policia Ushtarake kanë shtuar kontrollet në postblloqet e ngritura. Në të gjitha rrugët hyrëse të Tiranës ndalohen të gjitha automjetet, si pjesë e vendimeve për të identifikuar persona që mund të jenë kthyer në 2 javët e fundit nga Italia, apo Greqia. Ngujimi i këtyre personave është i detyrueshëm dhe nëse shkelet ky urdhër, atëherë gjoba mund të shkojë deri në 5 mijë euro.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next