Gazeta Si
Gazeta Si 22 May 2020
0

Up next

Vlorë- Policia largon qytetarët nga plazhi
11 May 2020
Vlorë- Policia largon qytetarët nga plazhi
Gazeta Si · 4 Shikime

Plazhi i Dhërmi-ut po tjetërsohet, gurët zëvendësohen më rërë

9 Shikime

Në plazhin e Dhermi-ut, gurët e vegjël po zëvendësohen më rërë, duke u tjetërsuar kështu pamja dhe ekomorfologjia e këtij plazhi. Denoncimi vjen nga Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore ku nëpërmjet një video në rrjetin social “Facebook”, duket qartë kur ekskavatorët po marrin gurët.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Vlorë- Policia largon qytetarët nga plazhi
11 May 2020
Vlorë- Policia largon qytetarët nga plazhi
Gazeta Si · 4 Shikime