Gazeta Si
Gazeta Si 27 Apr 2019
0

Up next

Heqja e taksave për biznesin dhe rritja e pagave, Rama: S’janë elektorale, por fryte të reformave
23 Sep 2020
Heqja e taksave për biznesin dhe rritja e pagave, Rama: S’janë elektorale, por fryte të reformave
Gazeta Si · 1 Shikime

Perplasja e protestuesve ne Elbasan ne momentin kur kalon kryeministri Edi Rama

77 Shikime
In Lajme

Perplasja e protestuesve ne Elbasan ne momentin kur kalon kryeministri Edi Rama per takimin Bashkia qe Duam

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Heqja e taksave për biznesin dhe rritja e pagave, Rama: S’janë elektorale, por fryte të reformave
23 Sep 2020
Heqja e taksave për biznesin dhe rritja e pagave, Rama: S’janë elektorale, por fryte të reformave
Gazeta Si · 1 Shikime