Gazeta Si
Gazeta Si 20 Jun 2019
0

Up next

Pergjimi 2 Bild.mp4
20 Jun 2019
Pergjimi 2 Bild.mp4
Gazeta Si · 43 Shikime

Pergjime 1 Bild.mp4

44 Shikime
In Lajme

Arben Krashi flet me Drejtorin e Policise se Dibres, Robert Ago dhe ministrin Damian Gjiknuri. Flasin e ekzaltuar per votat e arritura dhe fitoret e socialisteve.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Pergjimi 2 Bild.mp4
20 Jun 2019
Pergjimi 2 Bild.mp4
Gazeta Si · 43 Shikime