Gazeta Si
Gazeta Si 07 Dec 2019
0

Up next

Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
21 Jan 2020
Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
Gazeta Si · 2 Shikime

PD video.mp4

3 Shikime
In Lajme

Video e publikuar nga PD-ja me deklarimet e zv.kryeministrit Erion Braçe dhe kryebashkiakut Artur Bushi te qytetit te Krujës/

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
21 Jan 2020
Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
Gazeta Si · 2 Shikime