Up next

PD: Rama po kap edhe zërin e biznesit

44 Shikime· 29 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama se vecc kapjes së institucioneve të lidhura drejtpërdrejtë me shtetin, po shtrin ndikimin e tij edhe tek organizma të biznesit, si Dhoma e Tregtisë dhe Bashkimi i Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next