Gazeta Si
Gazeta Si 29 Jul 2019
0

Up next

Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
17 Feb 2020
Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
Gazeta Si · 2 Shikime

PD: Rama po kap edhe zërin e biznesit

31 Shikime
In Lajme

Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama se vecc kapjes së institucioneve të lidhura drejtpërdrejtë me shtetin, po shtrin ndikimin e tij edhe tek organizma të biznesit, si Dhoma e Tregtisë dhe Bashkimi i Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
17 Feb 2020
Rindërtimi nga tërmeti, Rama: Jemi në gjendje ta përballojmë vetë
Gazeta Si · 2 Shikime