‘Paqe në San Siro’, Inter dhe Juventus ndajnë nga një pikë

58 Shikime· 27 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Kryendeshja e javës së 34-të të Serisë A mes Interit dhe Juventusit është mbyllur në barazim 1-1. Derbi i Italisë, ka qenë një reklamë e vërtetë për futbollin italian, duke një futboll shumë intensiv për gjatë gjithë 90 minutave.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By