Up next

Pamje me dron, vazhdojnë misionet e kërkim shpëtimit në Durrës

23 Shikime· 27 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Pamjet e trishtuara dhe pasoja nga termeti qe shkaktoi ne qytetin e Durresit

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next