Gazeta Si
Gazeta Si 27 Nov 2019
0

Up next

kulla durres.mp4
21 May 2020
kulla durres.mp4
Gazeta Si · 4 Shikime

Pamje me dron, vazhdojnë misionet e kërkim shpëtimit në Durrës

4 Shikime
In Lajme

Pamjet e trishtuara dhe pasoja nga termeti qe shkaktoi ne qytetin e Durresit

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

kulla durres.mp4
21 May 2020
kulla durres.mp4
Gazeta Si · 4 Shikime