Up next

Pa Koment - Pamje nga zona ku ndodhi grabitja e parave ne Rinas

97 Shikime· 09 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Nga perleshjet me arme nje grabites mendohet se ka vdekur dhe disa persona jane lenduar

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next