Gazeta Si
Gazeta Si 09 Apr 2019
0

Up next

Grabitja me dhunë në një fshat të Tiranës, momenti i arrestimi të 3 autorëve.mp4
02 May 2020
Grabitja me dhunë në një fshat të Tiranës, momenti i arrestimi të 3 autorëve.mp4
Gazeta Si · 3 Shikime

Pa Koment - Pamje nga zona ku ndodhi grabitja e parave ne Rinas

74 Shikime
In Lajme

Nga perleshjet me arme nje grabites mendohet se ka vdekur dhe disa persona jane lenduar

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Grabitja me dhunë në një fshat të Tiranës, momenti i arrestimi të 3 autorëve.mp4
02 May 2020
Grabitja me dhunë në një fshat të Tiranës, momenti i arrestimi të 3 autorëve.mp4
Gazeta Si · 3 Shikime