Gazeta Si
Gazeta Si 09 Apr 2019
0

Up next

video rinas.mp4
14 Mar 2020
video rinas.mp4
Gazeta Si · 1 Shikime

Pa Koment - Pamje nga grabitja e parave ne Rinas

786 Shikime
In Lajme

Një makinë e transportit të vlerave monetare ka rënë pre e grabitjes brenda Aeroportit të Rinasit. Mësohet se autorët e grabitjes kanë qenë me një makinë pa targa dhe me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”. Pas grabitjes raportohet se ka pasur shkëmbim zjarri dhe dyshohet për një të vdekur dhe të plagosur. Firma private që transportonte lekët është kompania private e sigurisë “Nazeri”. Ndërkohë nuk dihet ende sasia e parave që janë grabitur, por shuma përflitet se është rreth 1,5 milionë euro.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

video rinas.mp4
14 Mar 2020
video rinas.mp4
Gazeta Si · 1 Shikime