Up next

Përplasje te Bregu i Lumit

69 Shikime· 17 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

Konfrontim ka pasur jo vetëm me banorët, por edhe me ish-deputetët që shkuan në mbështetje të tyre. Policia ka goditur ish-deputetët e opozitës, Endrit Braimllari dhe Klevis Balliu. Ky i fundit ka denoncuar, edhe veprimin ku një punonjës policie ka qëlluar një vajzë, e cila protestonte që të mos i merrnin telefonin. Edhe në aksionin e disa ditëve më parë ka pasur tension dhe konfrontime fizike.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next