Up next

Përplasja e tifozëve të Ajaksit me policinë

75 Shikime· 11 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Kjo nuk është hera e parë që ndodhin akte të tilla vandale para ose pas ndeshjes gjatë një kompeticioni të Uefa dhe nga kjo e fundit ka nisur një proces për të identifikuar defektet në organizimin. Por gjithashtu edhe një plan masash për t’i thënë stop këtyre ngjarjeve.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next