Up next

Përleshje dhe grushta në Kuvendin e Kosovës mes deputetëve të PDK-së dhe LVV-së

14 Shikime· 13 Jul 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Gjatë kohës sa kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po mbante fjalim në foltoren e Kuvendit të Kosovës, është sulmuar fizikisht nga deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës, Mërgim Lushtaku dha Hajdar Beqa.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next