Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka

62 Shikime· 21 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Sipas BBC në orët në vazhdim pritet që bilanci i këtyre akteve terroriste të rritet edhe më shumë, pasi ka shumë të plagosur rëndë dhe shumë të tjerë që për momentin janë të shpallur të zhdukur. Deri më tani nuk ka asnjë organizatë terroriste që të ketë marrë përsipër këto sulme.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By