Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka nga sulmet terroriste

676 Shikime· 21 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Të paktën 140 vetë raportohen të kenë humbur jetën nga 7 sulme terroriste të njëpasnjëshme në Sri Lanka. Mediet ndërkombëtare shkruajnë se janë 7 sulme me bombë në 7 pika të ndryshme ne kryeqytetin Kolombo dhe në qytezën Batikola.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By