Gazeta Si
Gazeta Si 17 Apr 2019
0

Up next

Përplasje mes protestuesve dhe policisë pas shembjes së Teatrit
17 May 2020
Përplasje mes protestuesve dhe policisë pas shembjes së Teatrit
Gazeta Si · 3 Shikime

Përplasje te Bregu i Lumit

54 Shikime

Konfrontim ka pasur jo vetëm me banorët, por edhe me ish-deputetët që shkuan në mbështetje të tyre. Policia ka goditur ish-deputetët e opozitës, Endrit Braimllari dhe Klevis Balliu. Ky i fundit ka denoncuar, edhe veprimin ku një punonjës policie ka qëlluar një vajzë, e cila protestonte që të mos i merrnin telefonin. Edhe në aksionin e disa ditëve më parë ka pasur tension dhe konfrontime fizike.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Përplasje mes protestuesve dhe policisë pas shembjes së Teatrit
17 May 2020
Përplasje mes protestuesve dhe policisë pas shembjes së Teatrit
Gazeta Si · 3 Shikime