Gazeta Si
Gazeta Si 11 Apr 2019
0

Up next

Tregoi videon e një nëne me pistoletë për të mbrojtur policinë, kërkohet dorëheqja e Veliut
29 May 2020
Tregoi videon e një nëne me pistoletë për të mbrojtur policinë, kërkohet dorëheqja e Veliut
Gazeta Si · 3 Shikime

Përplasja e tifozëve të Ajaksit me policinë

65 Shikime
In Sport

Kjo nuk është hera e parë që ndodhin akte të tilla vandale para ose pas ndeshjes gjatë një kompeticioni të Uefa dhe nga kjo e fundit ka nisur një proces për të identifikuar defektet në organizimin. Por gjithashtu edhe një plan masash për t’i thënë stop këtyre ngjarjeve.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Tregoi videon e një nëne me pistoletë për të mbrojtur policinë, kërkohet dorëheqja e Veliut
29 May 2020
Tregoi videon e një nëne me pistoletë për të mbrojtur policinë, kërkohet dorëheqja e Veliut
Gazeta Si · 3 Shikime