Gazeta Si
Gazeta Si 21 Apr 2019
0

Up next

Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka
21 Apr 2019
Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka
Gazeta Si · 43 Shikime

Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka nga sulmet terroriste

660 Shikime
In Lajme

Të paktën 140 vetë raportohen të kenë humbur jetën nga 7 sulme terroriste të njëpasnjëshme në Sri Lanka. Mediet ndërkombëtare shkruajnë se janë 7 sulme me bombë në 7 pika të ndryshme ne kryeqytetin Kolombo dhe në qytezën Batikola.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka
21 Apr 2019
Përgjaken Pashkët, 140 të vrarë në Sri Lanka
Gazeta Si · 43 Shikime