Up next

Opozita nis protestën e parë pas 30 qershorit

36 Shikime· 08 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Partia Demokratike dhe aleatët e saj nisën protestën e radhës kombëtare, e para e këtij lloji pas zgjedhjeve të 30 qershorit, që opozita i vlerëson si farsë elektorale që provuan se shqiptarët kanë braktisur Edi Ramën.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next