Up next


Opozita nis protestën e parë pas 30 qershorit

36 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 08 Jul 2019 / In Lajme

Partia Demokratike dhe aleatët e saj nisën protestën e radhës kombëtare, e para e këtij lloji pas zgjedhjeve të 30 qershorit, që opozita i vlerëson si farsë elektorale që provuan se shqiptarët kanë braktisur Edi Ramën.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next