Gazeta Si
Gazeta Si 08 Jul 2019
0

Up next

Turqia prezanton makinën e parë “Made in Turkey”, Erdogan: Realizuam ëndrrën
27 Dec 2019
Turqia prezanton makinën e parë “Made in Turkey”, Erdogan: Realizuam ëndrrën
Gazeta Si · 2 Shikime

Opozita nis protestën e parë pas 30 qershorit

31 Shikime
In Lajme

Partia Demokratike dhe aleatët e saj nisën protestën e radhës kombëtare, e para e këtij lloji pas zgjedhjeve të 30 qershorit, që opozita i vlerëson si farsë elektorale që provuan se shqiptarët kanë braktisur Edi Ramën.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Turqia prezanton makinën e parë “Made in Turkey”, Erdogan: Realizuam ëndrrën
27 Dec 2019
Turqia prezanton makinën e parë “Made in Turkey”, Erdogan: Realizuam ëndrrën
Gazeta Si · 2 Shikime