Up next

Operacioni "Fijet" për çmontimin e kamerave vijon në Shkodër, Lezhë dhe Dibër

15 Shikime· 02 Feb 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Operacioni "Fijet" për çmontimin e kamerave vijon në Shkodër, Lezhë dhe Dibër

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next