Up next

Operacion kunder kanabisit ne Gjirokaster

15 Shikime· 09 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Policia në Gjirokastër, Tepelenë dhe Përmet, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër ka finalizuar operacionin policor të koduar “Trekëndëshi”, proceduar penalisht 25 shtetas, nga të cilët: 11 të arrestuar në flagrancë, 5 të ndaluar, 4 të shpallur në kërkim dhe 5 të proceduar në gjëndje të lirë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next