Gazeta Si
Gazeta Si 09 Nov 2019
0

Up next

Rama prezanton masat kundër koronavirusit
27 Feb 2020
Rama prezanton masat kundër koronavirusit
Gazeta Si · 1 Shikime

Operacion kunder kanabisit ne Gjirokaster

2 Shikime
In Lajme

Policia në Gjirokastër, Tepelenë dhe Përmet, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër ka finalizuar operacionin policor të koduar “Trekëndëshi”, proceduar penalisht 25 shtetas, nga të cilët: 11 të arrestuar në flagrancë, 5 të ndaluar, 4 të shpallur në kërkim dhe 5 të proceduar në gjëndje të lirë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama prezanton masat kundër koronavirusit
27 Feb 2020
Rama prezanton masat kundër koronavirusit
Gazeta Si · 1 Shikime