Up next

Oficerët e policisë gjyqësore në shtëpinë e Berishës

15 Shikime· 10/23/23
Gazeta Si
Gazeta Si
Subscribers
0

⁣Oficerët e policisë gjyqësore kanë shkuar sërish në shtëpinë e Berishës, për t'i kominikuar paraqitjen në seancën gjyqësore. Mësohet se ato kanë qëndruar disa minuta dhe janë larguar nga banesa.
Berisha akuzohet për korrupsion pasiv për çështjen e privatizimit tw ish-kompleksit “Partizani”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next