“Notre Dame de Paris”, Elhaida Dani në rolin e Esmeraldës

12 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 03 Dec 2019 / In Art dhe Kulturë

“Notre Dame de Paris”, në Itali, Elhaida Dani në rolin e Esmeraldës

Më shumë
0 Komente sort Sort By