Gazeta Si
Gazeta Si 24 Nov 2019
0

Up next

Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
30 Jan 2020
Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
Gazeta Si · 2 Shikime

Njerëzit vinin dhe më jepnin shpresë

6 Shikime

Njerëzit vinin dhe më jepnin shpresë. Një futboll ndryshe

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
30 Jan 2020
Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
Gazeta Si · 2 Shikime